Schneider Electric z nową serią przekaźników Zelio

Data publikacji: 
05.07.2017

Schneider Electric wprowadził nową serię przekaźników Zelio, w skład której wchodzą przekaźniki elektromechaniczne, kontroli i monitorowania, czasowe oraz półprzewodnikowe.

Cztery nowe rodzaje przekaźników zostały zaprojektowane tak, aby sprostać wymaganiom najbardziej zaawansowanych aplikacji.
Nowa seria Zelio to rodzina czterech produktów: Zelio RXG, Zelio RM22/35, Zelio RE22 oraz Zelio SSP1 & SSP1.S.

Nowa seria przekaźników Zelio

Zelio RXG
Pierwszy na rynku przekaźnik elektromechaniczny z jednostopniowym, zamykanym przyciskiem testowym. Wyprodukowany w zgodzie z założeniami ekologicznymi, może wytrzymać 100000  cykli, obsługując  napięcia do 110VDC i 230VAC.

Zelio RM22/35

Przekaźnik kontroli został wyposażony w innowacyjny wskaźnik LED oraz  przycisk diagnostyczny. Oferuje ułatwiony dostęp do dokumentacji dzięki kodowi QR. Dodatkowo jego wytrzymałość i odporność zgodna jest z międzynarodowymi certyfikatami i normami. Służyć może, jako wielofunkcyjny przekaźniki kontroli zasilania, poziomu cieczy czy częstotliwości.
 
Zelio RE22
To kompaktowy przekaźnik czasowy wyposażony we wskaźnik LED oraz przycisk diagnostyczny. Oferuje ułatwioną instalację i obsługę przy zwiększonej wydajności energetycznej. Przystosowany do zastosowania w wielu  aplikacjach maszynowych, budynkowych, oraz w segmencie wodnym i HVAC.

Zelio SSP1 & SSP1.S

Przekaźnik półprzewodnikowy z funkcją inteligentnej diagnostyki. Zapewnia  prostotę  montażu  oraz bezpieczeństwo dzięki teleskopowemu zaciskowi śrubowemu. Oferuje funkcję inteligentnej diagnostyki z wyjściem sygnałowym, która pozwala na natychmiastowe rozwiązywanie problemów i skraca czas postoju maszyny. Wykonania Slim, umożliwiają modułowe montowanie na szynę DIN lub na panel.

Przekaźniki Zelio od Scheneider Electric

Przekaźniki z nowej serii zostały wyposażone w nowe rozwiązania, w  tym m.in.:
- zamykany  przycisk testowy,
- wskaźniki LED,
- dostęp do dokumentacji dzięki kodowi QR,
czy prowadzenie diagnostyki z wyjściem sygnałowym.

Nowa seria przekaźników Zelio

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter