Nowa seria przekaźników Zelio RXG Schneider Electric

Data publikacji: 
09.10.2017
Schneider Electric przedstawia Zelio RXG - przekaźnik umożliwiający testowanie działania za pomocą jednego przycisku

Przekaźnik Zelio RXG

Schneider Electric globalny specjalista w zarządzaniu energią i automatyce wprowadza na rynek nową serię przekaźników Zelio RXG.
Jego prosta obsługa za pomocą jednego przycisku umożliwia proste testowanie działania.

Łatwy w montażu i konserwacji
Zelio RXG to pierwszy na rynku przekaźnik z jednostopniowym przyciskiem testowym. Przekaźnik można bardzo szybko zamontować do wąskiego gniazda 16 mm, co pozwala także uzyskać więcej miejsca w szafie automatyki.

Kompletny zakres
Zelio RXG jako jedyny na rynku oferuje pełny zakres napięcia cewki od 6VDC do 110VDC oraz 24VAC to 230VAC, mogący wytrzymać 100000 cykli.

Prosty i efektywny kosztowo

Przekaźniki mają możliwość dodania do nich modułów zabezpieczających takich jak dioda, dioda LED, obwód RC czy warystor i dioda LED. Filozofia projektowania oparta jest na prostocie obsługi. Dlatego też modele Zelio RXG sprawiają, że są one łatwe do wdrożenia i utrzymania w praktycznie każdym środowisku - pomagając zakładom optymalizować operacje i zmniejszyć ryzyko przestojów.

Niezawodny i przyjazny dla środowiska
Zelio RXG zdobył wiele międzynarodowych certyfikatów, w tym: UL, CSA, GL, RCM, EAC, CCC, CE RoHS, ROHS w Chinach.  Ponadto Zelio RXG jest produktem Green Premium. Oznacza to, że posiada on ekologiczną etykietę firmy Schneider Electric, która gwarantuje, że Zelio RXG jest przyjazny dla środowiska i nie wpływa to na wydajność jego pracy.

Dowiedz się więcej i sprawdź jak działa przekaźnik - otrzymując bezpłatnie produkt testowy: https://www.schneider-electric.pl/pl/work/products/product-launch/zelio-relays/?utm_source=kopel.pl&utm_medium=affiliate&utm_content=banner&utm_campaign=zelio
Nowa seria przekaźników Zelio RXG

Nowa seria przekaźników Zelio RXG

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter