Oddział Gdańsk II - Twarda 6c

mapa Gdańsk II
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Acel Gdańsk II
Twarda 6c
80-871 Gdańsk II
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 07:00 - 16:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel. kom.: 
663 410 966
Dział Sprzedaży
tel.: 
(58) 340 14 45
(58) 340 14 40
(58) 340 14 37
fax: 
(58) 344 99 76
e-mail: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Gdańsk II
Hurtownie Elektryczne Kopel Gdańsk II
Hurtownie Elektryczne Kopel Gdańsk II
Hurtownie Elektryczne Kopel Gdańsk II

Hurtownia Elektryczna Acel w Gdańsku

Zapraszamy do Hurtowni Elektrycznej Acel w Gdańsku

Hurtownia Elektryczna Acel należąca do grupy kapitałowej Kopel w Gdańsku oferuje swoim klientom z Gdańska i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Wizyta w tej hurtowni elektrycznej jest też świetną okazją do bezpośredniego kontaktu z pracownikami sklepu elektrycznego oraz zapoznaniem się z niezwykle bogatym katalogiem ofertowym hurtowni elektrycznej należącej do sieci Kopel. Hurtownia Elektryczna Acel w Gdańsku wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy Twardej 6c.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 30 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Dlaczego Gdańsk?

Gdańsk - miasto położone na Żuławach Wiślanych, gdzie Motława uchodzi do Wisły. Od wschodniej strony miasto opływają wody Zatoki Gdańskiej. Historia osadnictwa na tym terenie datowana jest na VII w. Pomorze Wschodnie wraz z Gdańskiem do Polski, a właściwie do swego państwa Polan przyłączył w X w. Mieszko I, i od tego czasu datuje się obecność Polski na tym terenie. Wpływy niemieckie zaczęły się, gdy Konrad Mazowiecki sprowadził Zakon Rycerski Najświętszej Maryi Panny znanym bardziej jako Krzyżacy, aby rozprawili się łupiącymi okolicę Prusami. Rycerze rekrutowali się z Niemiec i marzyli o zorganizowaniu własnego państwa.
Gdańsk, jako nadmorskie miasto bardzo przypadł im do gustu, więc różnymi sposobami próbowali podporządkować sobie miasto.
Odwiedzając Gdańsk, obowiązkowo należy przespacerować się ulicą Długą, Długim Targiem, gdzie zwiedzających oczekują kamienice i domy należące niegdyś do zamożnych mieszkańców: Dom FerberówKamienica CzirenbergówLwi Zamek to tylko niektóre zabytki tej ulicy. Z ulicy Długiej wejdziemy na Długi Targ, który pełnił rolę miejskiego rynku. Tam zwiedzimy Ratusz Głównego Miasta, Dwór Artusa, odetchniemy przy fontannie Neptuna i przejdziemy przez Zieloną Bramę, mijając po drodze zabytkowe kamienice. Warto również pokazać gościom kościół pod wezwaniem św. Brygidy, który z ruin podniósł zmarły niedawno ksiądz prałat H. Jankowski. Należy jednak zaznaczyć, że odbudowa świątyni nie byłaby możliwa bez finansowego wsparcia dawnych Gdańszczan. Oprócz zabytków na turystów czeka wiele hoteli, pensjonatów, restauracji.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Acel należąca do grupy kapitałowej Kopel w Gdańsku przy ulicy Twardej 6c oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybką realizację zamówień w sklepie elektrycznym. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu elektrycznego.