Oddział Gdańsk II - Twarda 6c

mapa Gdańsk II
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Acel Gdańsk II
Twarda 6c
80-871 Gdańsk II
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 07:00 - 16:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel. kom.: 
663 410 966
Dział Sprzedaży
tel.: 
(58) 340 14 45
(58) 340 14 40
(58) 340 14 37
fax: 
(58) 344 99 76
e-mail: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Gdańsk II
Hurtownie Elektryczne Kopel Gdańsk II
Hurtownie Elektryczne Kopel Gdańsk II
Hurtownie Elektryczne Kopel Gdańsk II

Hurtownia Elektryczna Acel w Gdańsku

Zapraszamy do Hurtowni Elektrycznej Acel w Gdańsku.

Hurtownia Elektryczna Acel należąca do grupy kapitałowej Kopel w Gdańsku zaprasza w swoje progi wszystkich mieszkańców Gdańska i okolic zainteresowanych szeroko pojętą elektroniką i elektryką. Z pewnością pozytywnie zaskoczy Państwa bogaty asortyment hurtowni, która posiada w swojej ofercie kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Pracownicy sklepu elektrycznego Acel w Gdańsku z przyjemnością pomogą w doborze produktów i podpowiedzą, jak rozwiązać wszelkie problemy i usterki. Hurtownia Elektryczna Acel w Gdańsku wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy Twardej 6c.

Hurtownie elektryczne Kopel, w sieć której wchodzą hurtownie Acel, istnieją na rynku już od 35 lat i cechują się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Sklep z artykułami elektrycznymi w Gdańsku - czy warto go odwiedzić?

Sklep elektryczny Kopel w Gdańsku to jeden z 30 Oddziałów Hurtowni Elektrycznych Kopel, a drugi w Gdańsku, który posiada na swoim koncie liczne sukcesy w realizacji dużych inwestycji na terenie Trójmiasta. Sklep z artyjukułami elektrycznymi w Gdańsku jest jednak otwarty dla wszystkich - także dla małych i średnich firm oraz klientów detalicznych. Nadrzędnymi celami strategicznymi są dla nas: zadowolenie Klienta, bezproblemowa i terminowa realizacja zamówień, a także fachowe doradztwo w wyborze artykułów elektrycznych. Wszystkie te elementy składają się na zaufanie naszych Kontrahentów i wysokie obroty Hurtowni Elektrycznych Kopel. Sklep z artykułami elektrycznymi w Gdańsku zapewnia bogaty asortyment produktów dostępnych od ręki, gwarantując jednocześnie możliwość zamówienia u Dostawców produktów nietypowych i przygotowane pod indywidualne potrzeby Klienta. Sklep elektryczny w Gdańsku współpracuje ze swoimi stałymi Klientami od wielu lat, będąc jednocześnie otwartym na nowe kontakty biznesowe. Wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje Pracowników to gwarancja dobrze zrealizowanej transakcji, niezależnie od jej stopnia złożoności. Hurtownie Elektryczne Kopel mogą poszczycić się wieloma wyróżnieniami i nagrodami za odpowiedzialny i dobrze prosperujący biznes. Zapraszamy do hurtowni elektrycznej w Gdańsku profesjonalistów i klientów detalicznych z Gdańska i okolic. Jesteśmy pewni, że odwiedziny w hurtowni elektrycznej w Gdańsku będą stanowiły zaczątek solidnej i długofalowej współpracy.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Acel należąca do grupy kapitałowej Kopel w Gdańsku przy ulicy Twardej 6c oferuje artykuły elektryczne znanych marek, atrakcyjne ceny i błyskawiczną realizację zamówień na terenie Trójmiasta. Ugruntowana przez dekady pozycja na rynku i liczne innowacje wdrażane z myślą o Klientach stanowią o przewadze nad konkurencją i skutecznie przyciągają coraz to nowych Klientów.