Linia opraw sufitowych LED KONEKTO od Zamel

Data publikacji: 
24.08.2018

KONEKTO to najnowsza linia opraw sufitowych LED stworzona przez firmę ZAMEL. Jest jedyną w swoim rodzaju rodziną opraw, których design kreuje użytkownik. Oprawy są oryginalnym elementem aranżacji przestrzeni. Każda oprawa składa się z dwóch elementów: źródła światła oraz ramki, które można dowolnie łączyć by stworzyć efektowną lampę sufitową.

Oprawa led konekto Zamel

 

Oprawy KONEKTO produkowane są w Polsce.
Oprawa LED charakteryzuje się dużym, jak na tego rodzaju produkt, strumieniem świetlnym (100 lm/W). Ponadto występuje w trzech wersjach temperatury barwowej: ciepłej (3000K), neutralnej (4000K) oraz zimnej (5700K). Źródła światła dostępne są w dwóch wersjach napięcia zasilania: 230 V AC oraz 24 V DC. Lampy ledowe można ściemniać za pomocą ściemniaczy PWM dla opraw 24 V DC oraz ściemniaczy tranzystorowych i triakowych dla opraw 230 V.
Oferowane ramki dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Ramki KONEKTO wykonane są z plastiku, szkła i metalu. Różnorodność ta pozwala na komfortowe dopasowanie źródeł światła do zmieniającego się wystroju wnętrza. Ramki występują zarówno w wersji pojedynczej, jak i podwójnej. Ponadto unikalna opcja łączenia plastikowych ramek umożliwia tworzenie niestandardowych iluminacji.
Oprawy KONEKTO to nie tylko ciekawe wzornictwo, ale także sprawny i komfortowy montaż. Urządzenia mają zaledwie 38 mm grubości. Dzięki niewielkim wymiarom źródła światła można umieścić w sufitach podwieszanych o grubości zaledwie 42mm (profil 30mm i płytka k/g 12mm).
Oprawa led KONEKTO Zamel

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter