oprawa LED PESO – najnowsze możliwości w oświetleniu od Spectrum LED

Data publikacji: 
12.12.2017
Marka Spectrum LED wprowadziła do oferty nową oprawę typu 2 w 1. Oprawa PESO 1 oraz PESO 2 –  połączenie oprawy podtynkowej z oprawą typu track. Proponowane rozwiązanie zapewnia nowe możliwości i pełną dowolność w oświetlaniu wybranych przestrzeni bez konieczności montowania szyn trójfazowych, co ma wpływ zarówno na obniżenie kosztów instalacji jak i na design pomieszczenia. Dzięki regulacji może oświetlać wybrane elementy przestrzeni w zależności od zmieniających się potrzeb.

Oprawa PESO

Wyjątkowy design, subtelność, nowoczesność oraz wyjątkowa funkcjonalność opraw w połączeniu z rewelacyjnymi parametrami świetlnymi sprawiają, że oprawy cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nie tylko doskonale spełniają swoją funkcjonalność, lecz także wpływają na design pomieszczenia.
Oprawa zapewnia wyjątkową skuteczność świetlną – skuteczność do 100 lm/W. Dzięki tak rewelacyjnym parametrom możliwe jest osiągnięcie docelowego poziomu natężenia oświetlenia przy użyciu niewielkiej ilości lamp, co pozwala na zmniejszenie liczby opraw, a tym samym obniżenie kosztów inwestycji. Możliwość regulacji sprawia, iż po zamocowaniu w dalszym ciągu mamy ogromne możliwości w kreowaniu oświetlenia, w zależności od zmieniających się potrzeb.

Oprawa PESO od SpectrumLED
Oprawa LED PESO

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter