Oprawy Artshape LED - nowość w ofercie Luxiona

Data publikacji: 
20.12.2017

Luxiona przedstawia swoją najnowszą rodzinę produktów – Artshape LED

Oprawy Artshape LED

W jej skład wchodzą modernistyczne oprawy architektoniczne nawiązujące do kształtów popularnych figur geometrycznych. Produkty wyróżnia eleganckie wzornictwo o prostej formie. Oprawy przystosowane są do montażu nastropowego lub zwieszania i wyposażone są w wysokowydajne źródła LED. Dostępna temperatura barwowa światła to 3000 K lub 4000 K. Boczki klosza wykonane są cienkościennego profilu aluminiowego. W połączeniu z możliwością lakierowania wg palety RAL, oprawy pozwalają na unikalną aranżację rozmaitych  pomieszczeń. Idealnie równomierna powierzchnia świecąca wykonana jest z tworzywa o bardzo dobrym współczynniku przepuszczalności światła oraz posiada dobre parametry jego rozproszenia. Oprawy przeznaczone są do wnętrz o wysokich wymaganiach stylistycznych takich jak hotelowe atrium, recepcje biurowe,  pracownie architektoniczne, sale konferencyjne czy hole i korytarze w ekskluzywnych budynkach, a także kina, teatry czy nowoczesne sklepy w galeriach handlowych.

LUXIONA Poland jest częścią hiszpańskiej Grupy LUXIONA, która od ponad 80 lat z sukcesami działa na międzynarodowym rynku branży oświetleniowej.
Misją LUXIONA Poland jest kreacja komplementarnych rozwiązań oświetleniowych, w zgodzie z najnowszymi technologiami, wymogami prawnymi i społecznymi. Dlatego sprawny zespół bezustannie pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi, mając na uwadze oszczędność energii, w tym ochronę środowiska. Doskonali wytrwale, jakość naszych produktów oraz sprawność naszych serwisów, badając nieustannie potrzeby naszych Klientów.

Oprawy Artshape LED

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter