Kopel wystartuje w pierwszych regatach branży elektrotechnicznej!

Data publikacji: 
29.09.2017
W najbliższą sobotę - 30.09.2017, w Olsztynie nad Jeziorem Ukiel odbędą się I Regaty Branży Elektrotechnicznej Erko Sailing Cup.
 
Regaty Erko Sailing Cup
W regatach weźmie udział około 20 jachtów klasy OMEGA standard oznakowanych logiem firmy z której pochodzi załoga. W skład reprezentacji będzie wchodziło trzech uczestników zgłoszonych do regat i pochodzących z tej samej firmy.
 
Z kim będzie rywalizowała zaloga Kopel Hurtownie Elektryczne?
 

Wśród zgłoszonych uczestników znajdują się: ELMAT/ELEKTROS, ELBUD PARTNER, APATOR CONTROL,FEGA, ELEKTROBEST, ELEKTRYK KALISZ, PIANKA ELECTRONICS, KARED, ALFA ELEKTRO, AQ, ELEKTROSKANDIA, GRODNO, TIM, ELMA ENERGIA, IP INDUSTRY POWER SOLUTIONS, ELEKTRO-KLIM, ELOGIC i ERKO.
 
Jezioro Ukiel 
Jezioro Ukiel (zwane również Krzywe) jest największym i najgłębszym jeziorem leżącym w granicach administracyjnych Olsztyna. Położone jest w północno-zachodniej części miasta. Składa się z 4 plos (zatok) połączonych cieśninami. Brzegi jeziora są z reguły wysokie, przeważnie strome i w dużym procencie zalesione. Do jeziora wpływa kilka małych cieków; odpływ przez Kortówkę i Jezioro Kortowskie do Łyny. Bardzo rozwinięta linia brzegowa, tworzy wiele zatoczek i półwyspów. Strefę przybrzeżną porasta trzcina, tatarak i sitowie. Spotkamy tu liczne gatunki roślin oraz ptaków, m.in. łabędzie, żurawie, czaple, kormorany i kaczki. Jezioro typu sielawowego. Ryby występujące w Jeziorze Ukiel to m.in.: leszcz, okoń, sieja, szczupak, węgorz. Podstawowe informacje: Wysokość n.p.m.: 104,4 m.n.p.m.
 
ŻYCZYMY POWODZENIA NASZEJ WSPANIAŁEJ EKIPIE I MOCNO TRZYMAMY KCIUKI :)
Erko Sailing Cup

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter