Nowy przemiennik częstotliwości DC1+ w rodzinie PowerXL

Data publikacji: 
03.04.2017

Wspólnie z EATON, zapraszamy na retransmisję szkolenia online, na którym przedstawiony zostanie produkt z rodziny PowerXL - nowy przemiennik częstotliwości DC1+
 

Przemiennik częstotliwości DC1+ w rodzinie PowerXL 

Szkolenia online organizowane w ramach Klubu Instalatora dają możliwość zdobycia wiedzy i poszerzenia umiejętności bez potrzeby wychodzenia z domu. Transmisje, po zalogowaniu się na stronie www.klubinstalatora.pl prowadzone są na żywo w każdy poniedziałek o godzinie 19:00. Czas trwania szkolenia to ok. jednej godziny.


Tematy szkoleń online dają możliwość pogłębienia wiedzy oraz są doskonałym wstępem do szkoleń stacjonarnych, gdzie omawiany temat zostanie zaprezentowany bardziej szczegółowo. Taka forma szkolenia pozwala uczestnikom wysłuchania eksperta oraz zadania mu konkretnych pytań, które zostaną przeanalizowane w trakcie transmisji. W szkoleniach będzie uczestniczył niezależny ekspert z dziedziny elektrotechniki - Pan Tomasz Karwat.
 
Uczestnictwo w szkoleniu potwierdzone zostanie certyfikatem, który będzie można pobrać ze swojego konta w Klubie Instalatora.

Przemiennik częstotliwości DC1+ w rodzinie PowerXL

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter