Nowy przemiennik częstotliwości DC1+ w rodzinie PowerXL

03/04/2017

Wspólnie z EATON, zapraszamy na retransmisję szkolenia online, na którym przedstawiony zostanie produkt z rodziny PowerXL - nowy przemiennik częstotliwości DC1+
 

Przemiennik częstotliwości DC1+ w rodzinie PowerXL 

Szkolenia online organizowane w ramach Klubu Instalatora dają możliwość zdobycia wiedzy i poszerzenia umiejętności bez potrzeby wychodzenia z domu. Transmisje, po zalogowaniu się na stronie www.klubinstalatora.pl prowadzone są na żywo w każdy poniedziałek o godzinie 19:00. Czas trwania szkolenia to ok. jednej godziny.


Tematy szkoleń online dają możliwość pogłębienia wiedzy oraz są doskonałym wstępem do szkoleń stacjonarnych, gdzie omawiany temat zostanie zaprezentowany bardziej szczegółowo. Taka forma szkolenia pozwala uczestnikom wysłuchania eksperta oraz zadania mu konkretnych pytań, które zostaną przeanalizowane w trakcie transmisji. W szkoleniach będzie uczestniczył niezależny ekspert z dziedziny elektrotechniki - Pan Tomasz Karwat.
 
Uczestnictwo w szkoleniu potwierdzone zostanie certyfikatem, który będzie można pobrać ze swojego konta w Klubie Instalatora.

Źródło:
Przemiennik częstotliwości DC1+ w rodzinie PowerXL