Computer SMART III - regiulator mocy biernej z oferty ASTAT

Data publikacji: 
11.12.2017

Pomiar za pomocą trzech przekładników zapewnia odczyt analogiczny, jak w przypadku licznika energii elektrycznej. Regulator mocy biernej - computer SMART III - jest jedynym urządzeniem na rynku, który dodaje do tradycyjnego pomiaru, za pomocą jednego przekładnika prądowego, możliwość pomiaru za pomocą 3 przekładników, a także oferuje dodatkowo funkcję pełnego analizatora sieci oraz kontrolę prądu upływu.

Regulator mocy biernej ASTAT

Computer SMART III jest regulatorem, który zapewnia doskonałą obsługę prewencyjną za pomocą programowanych alarmów i opcji testowania stanu kondensatorów, oferując maksymalne możliwości nadzorowania i bezpieczeństwa w urządzeniu kompensacyjnym.

Zastosowanie:
Dzięki połączeniu z 1 lub 3 przekładnikami, computer SMART III jest idealnym regulatorem w każdej instalacji, gdyż zapewnia:

  • zmianę z 1 na 3 przekładniki w przypadku zmian w naliczanych karach za energię bierną lub zmianach w zwyczajach zużycia energii,
  • dokładną kompensację w przypadku dużej asymetrii faz,
  • wymianę regulatora w dowolnej baterii.
Idealny w instalacjach z 4 docelowymi cosφ, aby dostosować się do wszelkich wymogów kompensacyjnych (różne przedziały czasowe). Umożliwia zastosowanie w urządzeniach kompensacyjnych średniego napięcia.
Regulator mocy od ASTAT

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter