Oświetlenie Lena Lighting w jednostkach Państwowej Straży Pożarnej

Data publikacji: 
02.10.2017
W ostatnim czasie Lena Lighting podjęła się instalacji i modernizacji oświetlenia w dwóch jednostkach Straży Pożarnej - w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żninie i w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie. Pomimo, iż w pierwszym przypadku była to nowa inwestycja, a w drugim modernizacja - cel projektu w obu instytucjach był zbieżny: uzyskanie dobrej jakości oświetlenia, przy znacznej oszczędności energii.

Rozwiązania oświetleniowe Lena Lighting Oświetlenie w Państwowej Strazy Pożarnej w Żninie

Wybór dostawcy oświetlenia nie był dla obu inwestorów łatwy. W jednostkach finansowanych ze środków publicznych szczególną wagę przykłada się optymalizacji kosztów, serwisu przed i powykonawczego oraz ergonomii. Dlatego ważnym czynnikiem wyboru dostawcy była zarówno cena opraw, ich jakość, jak i możliwość uzyskania wsparcia technicznego. Niezwykle istotnym czynnikiem wyboru było również polskie pochodzenie produktów, ich dostępność i szerokość asortymentu.

W jednostce Państwowej Straży Pożarnej w Żninie oświetlenie zostalo zamontowane zgodnie z projektem opracowanym przez Lena Lighting. Uzyskana jakość systemu oświetleniowego spełniła oczekiwania inwestora.Zainstalowane lampy estetycznie wpisuja się we wnetrze obiektu. Zrealizowano także podstawowy cel przedsięwzięcia - wzgledem projektu opartego na produktach świetlówkowych uzyskano znaczną oszczędność energii i idącą za tym odczuwalna redukcje kosztów, związaną z eksploatacją i serwisem.

Podobnie przebiegała realizacja modernizacji w komendzie w Lublinie. Tam również efekt końcowy „spotkał się” z celem stawianym inwestycji. Osiągnięto znaczne oszczędności w poborze energii, obniżono koszty eksploatacji, a przy tym zamontowane oświetlenie spełnia wymagane normy oraz jest estetyczne.

Oświetlenie KMPSP w LublinieModernizacja oświetlenia w Lublinie
Oświetlenie Lena Lighting w jednostkach Straży Pożarnej

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter