Seria osprzętu elektroinstalacyjnego Aria firmy OSPEL

03/01/2019

Seria Aria to połączenie nowoczesnego wzornictwa i idealnych proporcji. Oryginalności produktom dodają wewnętrzne ramki ozdobne.

Seria ARIA - OSPEL


Dzięki nim można wprowadzać delikatne akcenty kolorystyczne, personalizując osprzęt zgodnie ze swoimi upodobaniami. Podświetlenie łączników w serii Aria jest nie tylko praktyczne, ale i ciekawe stylistycznie. Otaczająca klawisze ramka daje atrakcyjny wizualnie efekt, a do wyboru mamy aż 7 kolorów podświetleń.

Elegancki, metalizowany osprzęt sprawdza się w każdym wnętrzu. Monochromatyczne zestawy prezentują się bardzo elegancko.Jeśli jednak nie potrafisz zdecydować się na jeden kolor, połącz je, wykorzystując potencjał jaki dają ozdobne ramki wewnętrzne. Odrobina błysku, zestaw w stylu art deco, wyrazisty akcent? Proszę bardzo. Delikatna ramka wewnętrzna stwarza wiele możliwości, by wyrazić siebie i stworzyć pomysłowe i nieoczywiste zestawienia.
Osprzęt Aria

Seria Aria w wygodnych i praktycznych konfiguracjach może być ozdobą Twojej łazienki. Gniazda bryzgoszczelne posiadają poziom ochrony IP-44, a zastosowanie zestawu uszczelniającego do dowolnych łączników, pozwala tworzyć zestawy bezpieczne i dostosowane do potrzeb domowników.

Asortyment produktów Ospel wychodzi znacząco dalej niż łączniki i gniazda. W sypialni możesz budować nastrój sterując intensywnością oświetlenia czy regulując ilość światła dziennego wykorzystując łącznik żaluzjowy i ściemniacz do oświetlenia.

Źródło:
Nowoczesny osprzęt ARIA