Seria osprzętuPLEXO IP66 od Legrand

Data publikacji: 
13.12.2017
Seria Plexo IP66 to propozycja dla przestrzeni zewnętrznych, bezpośrednio narażonych na oddziaływanie niekorzystnych warunków atmosferycznych takich jak śnieg, para lub woda. Dachy budynków, parkingi zewnętrzne, tarasy, ogrody, baseny, stacje benzynowe to tylko kilka przykładów miejsc doskonale wpisujących się w grupę docelową nowej serii. Osprzęt Plexo IP66 podobnie jak Plexo IP55 dostępny jest w wersji natynkowej i podtynkowej oraz kolorystyce dwóch odcieni szarości.

Seria PLEXO IP66

Osprzęt Plexo cechuje wysoki stopień ochrony IP66,  gwarantuje on bezpieczną eksploatację w warunkach dużej bezpośredniej styczności z woda, a także zapylenia. Ta seria osprzętu, wykorzystująca wspólny mechanizm do montażu natynkowego i podtynkowego, posiada wiele funkcjonalnych elementów, które sprawiają, że instalacja staje się wyjątkowo szybka i łatwa. Możliwy jest montaż pojedynczego mechanizmu lub konfiguracje w zestawach dwukrotnych, poziomych lub pionowych, a także montaż mechanizmów Mosaic w specjalnych adapterach.

Seria osprzętu Plexo Legrand

Osprzęt kompletny Plexo IP66 doskonale sprawdza się w prostych instalacjach. Oferta zawiera podstawowe łączniki, przyciski i gniazda w wersji natynkowej i podtynkowej. Cechą wyróżniającą serii jest zachowanie odporności środowiskowej IP66 również podczas używania produktu. Konstrukcja klapki zakrywa wtyczkę w stopniu uniemożliwiającym wniknięcie wody do wnętrza obudowy. Plexo IP66 to solida konstrukcja, odporna na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV. Jej wykończenie stanowią odcienie szarości kryjące zabrudzenia i gwarantujące doskonałe wkomponowanie w tło.

Plexo IP66 od Legrand

Seria Plexo IP66 od Legrand

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter