Spotkanie z Fegime Polska w Łodzi

Data publikacji: 
30.06.2017

27 czerwca 2017r. Pracownicy naszej firmy spotkali się z przedstawicielami Fegime Polska, aby wspólnie świętować Fegime Day.
 
Na uczestników spotkania czekały kulinarne zmagania oraz słodkie niespodzianki.Ideą Fegime Day jest jest promocja wartości jakimi kieruje się Grupa Fegime tj.: rodzina, bliskość, dziedzictwo, know-how i solidność oraz podnoszenie świadomości naszych pracowników, że są częścią dużej europejskiej społeczności.
 

Fegime Day w ŁodziSpotkanei z Fegime Polska


FEGIME Polska powstało pod nazwą Polskie Hurtownie Elektryczne w kwietniu 2003 roku. Połączenie sił i doświadczeń hurtowni znanych na rynku elektrotechnicznym od ponad 20 lat, pozwala efektywniej wykorzystywać atuty firm, dla celów grupy. W 2004r. Polskie Hurtownie Elektryczne wstąpiły w szeregi europejskiego zrzeszenia hurtowni elektrotechnicznych FEGIME. Wychodząc naprzeciw integracji wizerunku tej europejskiej sieci, w grudniu 2006r. podjęto decyzję o zmianie nazwy polskiej grupy z Polskie Hurtownie Elektryczne na FEGIME Polska zachowując jednak w dalszym ciągu prawo do nazwy i loga PHE.
 
Od 2006r. FEGIME Polska współtworzy Forum Elektrotechniki Polskiej (FEP), organizację zrzeszającą hurtownie z kapitałem polskim. Fegime Polska jest  również udziałowcem ETIM Polska – firmy odpowiedzialnej za stworzenie jednolitej klasyfikacji.
Świętowanie Fegime Day w Łodzi

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter