Sterowanie Wi-Fi SUPLA

Data publikacji: 
18.12.2018
Sterowanie Wi-Fi SUPLA

Dostępne na rynku systemy automatyki budynkowej są zazwyczaj bardzo złożone, zamknięte i kosztowne. W wielu przypadkach wymagają instalacji już na etapie budowy obiektu. SUPLA jest prosta, otwarta i bezpłatna. Umożliwia budowanie elementów wykonawczych w oparciu o platformy RaspberryPI, Arduino czy też ESP8266 i łączenie ich ze sobą z wykorzystaniem sieci Wi-Fi.
W ramach projektu SUPLA ZAMEL oferuje sterowniki Wi-Fi dopuszkowe 1-kanałowy ROW-01, 2-kanałowy ROW-02, sterownik rolet SRW-01, sterownik LED RGB Wi-Fi SLW-01 oraz przycisk nożny PNW-01.
Urządzenia SUPLA są proste w montażu i konfiguracji. Pozwalają na integrację i sterowanie m.in. oświetleniem RGB oraz zwykłym, sprzętem RTV i AGD oraz roletami. Umożliwiają kontrolowanie temperatury w pomieszczeniach. Wszystko to za pośrednictwem smartfona lub tabletu.

Cechy systemu:
•    komunikacja poprzez Wi-Fi
•    możliwość zdalnego podglądu stanu instalacji z dowolnego miejsca na świecie
•    brak jednostki centralnej
•    współpraca z klasycznymi łącznikami
•    możliwość sterowania zgodnie z  harmonogramem za pośrednictwem chmury

STEROWNIK WI-FI DOPUSZKOWY 1-KANAŁOWY ROW-01

Umożliwia sterowanie oświetleniem, włączanie i wyłączanie gniazdek oraz urządzeń elektrycznych za pomocą smartfona lub tabletu, a także pozwala na podgląd stanu instalacji / urządzenia.
Moduły dopuszkowe ROW-01 znajdują zastosowanie jako elementy do montażu w puszkach instalacyjnych pod- i natynkowych oraz jako urządzenia wykonawcze zabudowywane bezpośrednio w obudowach opraw oświetleniowych.

STEROWNIK WI-FI DOPUSZKOWY 2-KANAŁOWY ROW-02

Umożliwia sterowanie oświetleniem, włączanie i wyłączanie gniazdek oraz urządzeń elektrycznych za pomocą smartfona lub tabletu. ROW-02 pozwala na sterowanie dwoma niezależnymi obwodami, podgląd stanu instalacji / urządzenia. Moduły dopuszkowe ROW-02 znajdują zastosowanie jako elementy do montażu w puszkach instalacyjnych pod- i natynkowych oraz jako urządzenia wykonawcze zabudowywane bezpośrednio w obudowach opraw oświetleniowych.

STEROWNIK LED RGB WI-FI SLW-01

Umożliwia sterowanie oświetleniem LED RGB za pomocą smartfona lub tabletu.
SLW-01 znajduje zastosowanie zarówno jako element do montażu w puszkach instalacyjnych pod- i natynkowych, oraz jako urządzenie wykonawcze zabudowywane bezpośrednio w obudowach opraw oświetleniowych. Współpracuje z paskami LED RGB 10 V / 24 V.

STEROWNIK ROLET WI-FI DOPUSZKOWY SRW-01

Umożliwia sterowanie roletami zewnętrznymi za pomocą smartfona lub tabletu. Moduły dopuszkowe SRW-01 stosuje się jako elementy do montażu w puszkach instalacyjnych pod- , jak i i natynkowych. Sterownik pozwala na wybór pozycji rolety, podgląd jej stanu oraz sterowanie zgodnie z harmonogramem.

PRZYCISK NOŻNY WI-FI PNW-01

Moduł PNW-01 przeznaczony jest do sterowania lampami, oświetleniem świątecznym oraz innymi urządzeniami elektrycznymi. Ponadto pozwala na sterowanie oświetleniem z poziomu przycisku nożnego. Urządzenie pełni funkcję przedłużacza.

ZAMEL Supla

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter