Szkoliliśmy się w Centrum Szkoleniowym Legrand Polska

30/11/2019

W dniach 10-11 października br. najlepsi handlowcy i wybrani przedstawiciele firmy, uczestniczyli w przygotowanych przez Centrum Szkoleniowe Legrand Polska, warsztatach z zakresu aparatury modułowej i systemów inteligentnych. Była to świetna okazja by bezpośrednio zetknąć się z technologią renomowanego producenta i jednocześnie naszego kluczowego Dostawcy

Centrum Szkoleniowe Legrand Polska

Podczas przygotoiwanej również części integracyjnej, uczestnicy mieli przyjemność zwiedzić szczególny historyczny zabytek – twierdzę w niedalekiej Srebrnej Górze. Ta największa górska twierdza w Europie powstawała w latach 1765-1777 w miejscowości zwanej Perłą Gór Sowich i była najnowocześniejszym tego typu obiektem ówczesnego świata.

Twierdza Srebrna Góra

Współcześnie twierdza stanowi atrakcję turystyczną, gdzie co roku grupy historyczne prezentują odtwarzanie różnych potyczek zbrojnych z okresu jej największej świetności.

Podczas wycieczki uczestnicy poznali historię obiektu. Mieli też okazję zwiedzić jego najciekawsze miejsca z przewodnikiem. Wycieczkę do twierdzy zakończył pokaz strzelania z broni bojowej.

 Dziękujemy firmie LEGRAND POLSKA za zaproszenie, a Uczestnikom za bardzo aktywny udział.
Najlepsi handlowcy i wybrani przedstawiciele firmy, uczestniczyli w przygotowanych przez Centrum Szkoleniowe Legrand Polska, warsztatach z zakresu aparatury modułowej i systemów inteligentnych.