Targi Energii Odnawialnej RE-energy

Data publikacji: 
30.09.2018
W dniach 11-13 października 2018 r. Warszawa będzie miejscem spotkania branży OZE. W Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędą się Targi Energii Odnawialnej RE-energy.
Targi RE-energy to międzynarodowa platforma spotkań ekspertów z branży odnawialnych źródeł energii, którzy pokażą potencjał oraz możliwości rozwoju tego rynku w naszym kraju i poza jego granicami. Całości dopełnią wydarzenia towarzyszące, w trakcie których zobaczą Państwo jak proste i ekologiczne może stać się generowanie, dostawa oraz użytkowanie energii przyszłości oraz strefa networkingu, która będzie miejscem nawiązania kontaktów, budowy relacji biznesowych i zawierania znajomości handlowych.
 
Organizatorom wydarzenia zależy na tym, aby wyjść naprzeciw potrzebom osób prywatnych, dlatego 11 i 12 października będą dniami biznesowymi, a 13 października będzie dniem otwartym.
RE-energy ma za zadanie pokazać, że wytwarzanie, dystrybucja i konsumpcja energii odnawialnej są proste i w efekcie opłacalne.
Tegoroczne wydarzenia towarzyszące będą dotyczyć najpopularniejszych tematów, takich jak: fotowoltaika, samochody elektryczne, magazynowanie energii oraz efektywność energetyczna. Po raz ósmy w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Fotowoltaika w Polsce organizowana we współpracy z Polskim Towarzystwem Fotowoltaiki i dr. Stanisławem Pietruszko. Wydarzenie to ma międzynarodowy charakter, zarówno w kontekście udziału prelegentów z zagranicy, jak i słuchaczy. Konferencja cieszy się niesłabnącą popularnością.

Podczas targów RE-energy zostaną również poruszone zagadnienia magazynów energii na 3. Międzynarodowym Kongresie Magazynowanie energii w Polsce, który jest organizowany we współpracy z ADM Poland. W przygotowaniu są również: Forum Fotowoltaika dla każdego i Pompa ciepła w każdym domu.W specjalnie zorganizowanej Strefie Kariery będzie można zaczerpnąć informacji na temat rynku pracy w branży OZE oraz zapoznać się z licznymi ofertami pracy.

Strefa Networkingu Biznesowego będzie miejscem nawiązywania kontaktów biznesowych i rozmów z potencjalnymi partnerami i klientami. Usługa „Spotkania kooperacyjne” skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, którzy poszukują fachowych partnerów i dostawców z szeroko pojętego sektora energetycznego, w szczególności działających w obszarze odnawialnych źródeł energii oraz budynków energooszczędnych. Cel spotkań – w szybki i łatwy sposób połączyć tych, którzy siebie szukają. Uczestnictwo w „Spotkaniach kooperacyjnych” jest bezpłatne, ale wymaga wcześniejszej rejestracji online na stronie internetowej targów.

W ramach Targów RE-energy powstanie także strefa TermoEXPO zwracająca uwagę na dwa zasadnicze aspekty: po pierwsze energooszczędność, po drugie przyjazność środowisku, a co za tym idzie – obniżanie poziomu zanieczyszczania powietrza. W strefie TermoEXPO zaprezentowane zostaną nowoczesne systemy pozwalające zrealizować inwestycję zmniejszające utratę ciepła oraz obniżające koszty ogrzewania zarówno w zabudowie indywidualnej, jak i komunalnej.

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter