Video mapping 3D dla każdego

Data publikacji: 
22.08.2018

Może się wydawać, że mapping 3D to rozwiązanie przeznaczone jedynie dla firm i instytucji zaawansowanych technologicznie, które dysponują rozbudowanymi budżetami. Co jednak w przypadku kiedy mapowanie obiektów byłoby równie proste, jak dodanie zdjęcia na Instagram? Na rynku pojawiło się rozwiązanie, które może obsłużyć każdy i to z perspektywy smartphona lub tableta - urządzenia Lumitrix.

Obecnie w sprzedaży są dwa urządzeń tego producenta, które pozwolą nam cieszyć się mappingiem praktycznie w każdym miejscu – Lumitrix 2 dzięki któremu jednocześnie zaprojektujemy oraz wyświetlimy materiał oraz Lumibox, urządzenie które pozwala nam tworzyć mapping przy użyciu dowolnego projektora.

Prostota działania tych urządzeń oraz zakres ich funkcjonalności zapewniają bardzo duże możliwości działania, a przy małym wkładzie pracy, można samemu tworzyć również nowe animacje. To doskonałe rozwiązanie dla szerokiej gammy odbiorców od firm eventowych przez instytucje kultury, urzędy miast aż po galerie handlowe, czy sklepy. Możliwości, szybkość działania oraz łatwość instalacji sprawia, że praktycznie każdy jest w stanie stworzyć multimedialną projekcję w dowolnym miejscu na dowolnym obiekcie. Tego typu rozwiązanie to coś nowego, a zarazem interesującego dla odbiorcy. W przypadku urządzeń oferowanych przez Lumitrix, tak naprawdę jedynym co ogranicza naszą pracę, jest nasza wyobraźnia.

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter