Zasilacze stosowane w systemach ochrony przeciwpożarowej / RETRANSMISJA 15.05.2017

Data publikacji: 
08.05.2017

Wspólnie z EATON, zapraszamy na spotkanie z niezależnym ekspertem Renatą Januszewską, która opowie o ofercie zasilaczy EATON z zakresu ochrony przeciwpożarowej. 

Zasilacze stosowane w systemach ochrony przeciwpożarowej
Szkolenia online organizowane w ramach Klubu Instalatora dają możliwość zdobycia wiedzy i poszerzenia umiejętności bez potrzeby wychodzenia z domu. Transmisje, po zalogowaniu się na stronie www.klubinstalatora.pl prowadzone są na żywo w każdy poniedziałek o godzinie 19:00. Czas trwania szkolenia to ok. jednej godziny.

 
 
Tematy szkoleń online dają możliwość pogłębienia wiedzy oraz są doskonałym wstępem do szkoleń stacjonarnych, gdzie omawiany temat zostanie zaprezentowany bardziej szczegółowo. Taka forma szkolenia pozwala uczestnikom wysłuchania eksperta oraz zadania mu konkretnych pytań, które zostaną przeanalizowane w trakcie transmisji. W szkoleniach będzie uczestniczył niezależny ekspert z dziedziny elektrotechniki - Pan Tomasz Karwat.
 
Uczestnictwo w szkoleniu potwierdzone zostanie certyfikatem, który będzie można pobrać ze swojego konta w Klubie Instalatora.

Zasilacze stosowane w systemach ochrony przeciwpożarowej

Partnerzy

Szybki kontakt

Hurtownie Elektryczne
KOPEL Sp. z o. o.
ul. Polna 107, 87-100 Toruń

+48 (56) 669 14 00

Godziny otwarcia:
pn - pt: 7:00 - 16:00

Wyślij zapytanie

Newsletter