Oddział Gdynia - Janka Wiśniewskiego 13

Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Acel Gdynia
Janka Wiśniewskiego 13
81-335 Gdynia
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 07:30 - 15:30
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel.: 
(58) 761 39 52
Dział Sprzedaży
tel.: 
(58) 761 39 52
(58) 761 39 59
tel. kom.: 
663 410 915
663 410 918
Hurtownie Elektryczne Kopel Gdynia

Hurtownia Elektryczna Acel w Gdyni

Zapraszamy do Hurtowni Elektrycznej Acel w Gdyni

Hurtownia Elektryczna Acel należąca do grupy kapitałowej Kopel w Gdyni oferuje swoim klientom z Gdyni i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Wizyta w tej hurtowni elektrycznej jest też świetną okazją do bezpośredniego kontaktu z pracownikami sklepu elektrycznego oraz zapoznaniem się z niezwykle bogatym katalogiem ofertowym hurtowni elektrycznej należącej do sieci Kopel. Hurtownia Elektryczna Acel w Gdańsku wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy Janka Wiśniewskiego 13.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 30 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Dlaczego Gdynia?

Pierwsze wzmianki o Gdyni pochodzą z XIII wieku - była ona kaszubską wsią. Taki charakter rybackiej osady utrzymywał się przez kolejne wieki. Na początku XX wieku Gdynia wraz z innymi okolicznymi wsiami stała się popularną miejscowością letniskową. W 1920 r. wieś znalazła się w granicach II Rzeczypospolitej i wyznaczono ją na przyszłą bazę polskiej morynarki wojennej. W 1923 r. otwarto tu port tymczasowy, przy którym cumowały już kutry rybackie kanonierki i torpedowce, Do wsi dochodziła już linia kolejowa, powstał też garnizon marynarki wojennej. Jednocześcnie rozwijała się turystyka - powstawały pensjonaty, hotel, a nawet pomnik Henryka Sienkiewicza. Prawdziwy przełom nastąpił jednak w 1926 r., kiedy to Gdynia otrzymała prawa miejskie. Od tego momentu nastąpił jej dynamiczny rozwój. W 1934 roku Gdynia stała się największym portem na Bałtyku pod względem wielkości przeładunków i najnowocześniejszym portem w Europie. W 1939 rozpoczęła się trwająca 6 lat okupacja niemiecka. II wojna światowa nie przyniosła miastu, poza portem, większych zniszczeń. Po wojnie port, stocznia i miasto rozwijały się ponownie.
Ze względu na młody wiek miasta większość zabytków pojawiła się w dwudziestoleciu międzywojennym, pojedyncze zaś pochodzą sprzed rozbudowy Gdyni. W mieście działa kilkanaście galerii i muzeów, w tym stojące na gdyńskim nabrzeżu muzea pływające - "Dar Pomorza" i ORP "Błyskawica".

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Acel należąca do grupy kapitałowej Kopel w Gdyni przy ulicy Janka Wiśniewskiego 13 oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybką realizację zamówień w sklepie elektrycznym. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu elektrycznego.