Oddział Gdynia - Janka Wiśniewskiego 13

Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Acel Gdynia
Janka Wiśniewskiego 13
81-335 Gdynia
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 07:30 - 15:30
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel.: 
(58) 761 39 52
Dział Sprzedaży
tel.: 
(58) 761 39 52
(58) 761 39 59
tel. kom.: 
663 410 915
663 410 918
Hurtownie Elektryczne Kopel Gdynia

Hurtownia Elektryczna Acel w Gdyni

Zapraszamy do Hurtowni Elektrycznej Acel w Gdyni

Hurtownia Elektryczna Acel należąca do grupy kapitałowej Kopel w Gdyni z sukcesami obsługuje licznych Klientów z Gdyni i okolic. Bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych, takich jak kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki sprawia, że wizyta w tej hurtowni elektrycznej jest zawsze udana. Wykwalifikowana kadra pracownicza służy pomocą w doborze produktów i kompletacji zamówienia, dbając o prawidłowy przebieg realizacji na każdym etapie. Hurtownia Elektryczna Acel w Gdańsku wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy Janka Wiśniewskiego 13.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieją na rynku już od 35 lat i cechują się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do każdego Klienta.

Hurtownia oświetleniowa Gdynia

Zapraszamy do współpracy firmy budowlane oraz deweloperów. Hurtownia oświetleniowa Acel to bogaty asortyment artykułów w atrakcyjnych cenach od najlepszych producentów. Szeroki wybór kabli, sprzętu elektroinstalacyjnego, opraw oraz innych materiałów elektrycznych, a także fachowe doradztwo naszych handlowców to gwarancja udanych zakupów. W przypadku nawiązania stałej współpracy lub większych zamówień możemy zaproponować indywidualne warunki oraz korzystne rabaty. Dzięki długoletnim kontaktom handlowym z producentami i dostawcami jesteśmy w stanie realizować nawet niestandardowe zamówienia i produkty o specjalnych parametrach.

Jeśli budujesz dom lub planujesz remont, to zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni. Znajdziesz u nas produkty na każdą kieszeń. W zależności od potrzeb możemy zaproponować osprzęt elektroinstalacyjny z każdej każdej półki cenowej, w tym artykuły Premium. Wszyscy Klienci zaopatrzą się u nas w różne typy kabli, opraw, włączników i innych elementów oświetleniowych niezbędnych podczas budowy, remontu czy drobnej naprawy. Jeśli nie posiadasz odpowiedniej wiedzy na temat materiałów elektrycznych, jakich potrzebuje Twój dom lub firma, to zaufaj naszej doświadczonej kadrze i śmiało zadawaj pytania. Ponad 30-letnie doświadczenie to gwarancja rozwiązania Twoich wątpliwości i skuteczna pomoc w trakcie zakupów.

Sklep z artykułami elektrycznymi w Gdyni - co przemawia na jego korzyść?

Sklep elektryczny Kopel w Gdyni to jeden z 30 Oddziałów Hurtowni Elektrycznych Kopel, który prężnie się rozwija i z powodzeniem realizuje coraz to większą liczbę inwestycji na terenie Trójmiasta. Sklep z artykułami elektrycznymi w Gdyni zaprasza wszystkich instalatorów i elektryków, którym możemy zaproponować nowoczesny osprzęt elektroinstalacyjny, korzystne cenowo kable czy materiały oświetleniowe. Za priorytet stawiamy sobie cele, takie jak: satysfakcja i zadowolenie Klienta, realizacja zamówień zawsze na czas, a także rzetelne doradztwo w wyborze artykułów elektrycznych zawsze z korzyścią dla Kontrahenta. Realizując te założenia, szczycimy się zaufaniem naszych Klientów, co przekłada się na wysokie obroty i pewną płynność finansową. Sklep z artykułami elektrycznymi to gwarancja wielu produktów topowych marek dostępnych od ręki, a także możliwość realizacji zamówień produktów typowo inwestycyjnych.

Sklep elektryczny w Gdyni może pochwalić się szerokim portfolio stałych Klientów, jednocześnie podkreśla swoją otwartość na zawiązanie nowych relacji biznesowych. Handlowcy, którzy pracują w Hurtowni Elektrycznej Acel w Gdyni dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pasji, która napędza ich działania, zapewniają obsługę Klienta na najwyższym poziomie. Wszystko to przekłada się na liczne nagrody i wyróżnienia przyznane Hurtowniom Elektrycznym Kopel. Zapraszamy do hurtowni elektrycznej wszystkich zainteresowanych szeroko pojętą elektryką i elektroniką z Gdyni i okolic. Z pewnością wizyta w hurtowni elektrycznej w Gdyni będzie należeć do przyjemnych i owocnych, ponieważ znajdziesz tu najlepsze materiały oświetleniowe, osprzęt elektroinstalacyjny, oprawy czy szeroki wybór różnego rodzaju kabli i przyłączy.

Sklep ze sprzętem elektroinstalacyjnym w Gdyni

Jeśli prowadzisz firmę, masz lokal usługowo-handlowy lub zarządzasz obiektem użyteczności publicznej, to zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu. Znajdziesz u nas szeroki asortyment materiałów oświetleniowych, osprzętu elektroinstalacyjnego, opraw, kabli, włączników i kontaktów. Zachęcamy do nawiązania stałej współpracy i realizowania zamówień artykułów elektrycznych za naszym pośrednictwem. Posiadamy kontakty handlowe z producentami niestandardowych produktów, jak i oprawy dla placówek medycznych i publicznych, ogrodów i parków, a także dróg i ulic. Jako część hurtowni Acel dostarczamy również projektory zewnętrzne czy inteligentne źródła światła. Odwiedź nas i omów potrzebne zamówienie z naszymi handlowcami.

Jesteś zainteresowany czystą i ekologiczną energią lub chcesz obniżyć swoje rachunki? Hurtowania kabli Acel i sklep ze osprzętem elektroinstalacyjnym z województwa pomorskiego prezentuje również ofertę OZE dla wszystkich Klientów. Możliwość produkowania własnego prądu i zużywanie go do ogrzewania domu lub firmy jest jedną z głównych potrzeb naszych czasów. Szczególnie zapraszamy właścicieli przedsiębiorstw i lokalii handlowych, dla których koszty prowadzenia działalności drastycznie wzrosły w ostatnim czasie. Do instalacji fotowoltaicznych nasi handlowcy dobiorą energooszczędne materiały oświetleniowe oraz skrzynki teleinformatyczne, pozwalające stworzyć zdalnie sterowny budynek.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Acel należąca do grupy kapitałowej Kopel w Gdyni przy ulicy Janka Wiśniewskiego 13 posiada w swojej ofercie artykuły elektryczne znanych i lubianych marek, bogaty wybór, przystępne ceny i terminową realizację zamówień w sklepie elektrycznym. Dzięki ugruntowanej w ciągu trzech dekad pozycji na rynku staliśmy się solidnym i sprawdzonym partnerem biznesowym dla instalatorów i elektryków w całym kraju. Posiadamy ofertę dla każdej kategorii Klientów – zarówno osób prywatnych, jak również firm, jednostek administracyjnych oraz placówek użyteczności publicznej. Współpracujemy ze spółkami miejskimi realizującymi inwestycje w parkach czy na drogach. Bogaty asortyment sklepu Acel czyni z nas sprawdzonego i solidnego partnera. Nasza oferta to nie tylko osprzęt elektroinstalacyjny, materiały oświetleniowe, oprawy czy kable. Oferujemy także fachowe doradztwo naszych profesjonalnych handlowców.

Odwiedź nas lub umów się na wizytę i zobacz, jak tanio możesz kupić najlepsze na rynku artykuły elektryczne. Nieważne, czy szukasz tylko kontaktu, oprawy oświetleniowej, czy kabli – u nas dostaniesz oba w najlepszej cenie. Osoby zajmujące się montażem systemów dostarczających prąd znajdą w naszym sklepie najlepszej jakości osprzęt elektroinstalacyjny renomowanych producentów. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś na temat nowości i energooszczędnych artykułów,, chętnie doradzimy i zaprezentujemy produkty, jakie mamy w ofercie. Przedstawimy Ci również możliwości, jakie daje montaż OZE oraz omówimy kwestie oszczędności, jakie możesz dzięki temu osiągnąć. Warto taką wiedzę uzyskać od fachowców, którzy mają ponad 35-letnie doświadczenie na rynku.