Oddział Zielona Góra - Naftowa 2b

lokalizacja Zielona Góra
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Zielona Góra
Naftowa 2b
65-705 Zielona Góra
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 07:00 - 16:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel. kom.: 
693 893 221
Przedstawiciel Handlowy
tel. kom.: 
669 900 977
Dział Sprzedaży
tel.: 
(68) 323 87 00
tel. kom.: 
885 658 058
723 305 115
Hurtownie Elektryczne Kopel Zielona Góra
Hurtownie Elektryczne Kopel Zielona Góra
Hurtownie Elektryczne Kopel Zielona Góra
Hurtownie Elektryczne Kopel Zielona Góra
Hurtownie Elektryczne Kopel Zielona Góra

Hurtownia Elektryczna w Zielonej Górze

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Zielonej Górze

Hurtownia Elektryczna Kopel w Zielonej Górze oferuje swoim klientom z Zielonej Góry i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Wizyta w tej hurtowni elektrycznej jest też świetną okazją do bezpośredniego kontaktu z pracownikami sklepu elektrycznego oraz zapoznaniem się z niezwykle bogatym katalogiem ofertowym hurtowni elektrycznej należącej do sieci Kopel. Hurtownia Elektryczna Kopel w Zielonej Górze wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy Naftowej 2b.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 30 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Dlaczego Zielona Góra?

Na Ziemi Lubuskiej położone jest bardzo ciekawe miasto, nowoczesne, pełne szkół, kin, teatrów, przy tym z wieloma atrakcjami wartymi obejrzenia. Miasto to nazywa się Zielona Góra, które założone zostało przez przybyszów z zachodniej części Europy, głównie z Flandrii i Niemiec, przez całą swą historię była związane z Dolnym Śląskiem, zaś po wojnie, kiedy nie zostało zniszczone, przeszło pod administrację polską, stając się częścią województwa poznańskiego.
W 1950 roku Zielona Góra stała się stolicą nowego województwa, tym samym zaczęła stawać się ważnym ośrodkiem kulturalnym, turystycznym, uniwersyteckim i przemysłowym.

Zielona Góra posiada szereg zabytków wartych obejrzenia, tutaj dzięki temu, że II wojna nie dokonała wielu zniszczeń, można obejrzeć wiele elementów przedwojennych, przez co miasto jest po części starodawne, wraz z Starym Miastem i willami wzdłuż Alei Niepodległości, a po części nowoczesne, gdzie centrum handlowe i nowoczesne budowle to standard. Wartą obejrzenia jest konkatedra pw. św. Jadwigi, najstarszy zabytek w mieście, kościół pw. Najświętszej Marii Panny, ratusz ze Starym Rynkiem czy gmach teatru, który wcześniej pełnił funkcję Teatru Operowego, dziś stanowi modernistyczny gmach Teatru Lubuskiego. Ciekawym miejscem jest również Park Winny i Palmiarnia. Znajduje się tam szereg restauracji i kawiarenek, które w wolnym czasie przyciągają mieszkańców i przejezdnych turystów.

Zielona Góra to stolica wina, jedyne miasto w Polsce o bardzo bogatych tradycjach winiarskich, gdzie co roku zjeżdżają artyści i gwiazdy estrady z całego świata.Miasto rozlokowane jest na wielu górach, m.in. Górze Braniborskiej, na której znajduje się wieża widokowa, mieszcząca uniwersyteckie obserwatorium astronomiczne, także na Wzgórzu Schillera, Górze Ceglanej, na szczycie której mieści się Palmiarnia, czy też Wzgórzu Piastowskim i Jagodowym, które jest najwyższym wzniesieniem w granicach Zielonej Góry – jego wysokość wynosi 210 m n.p.m.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Zielonej Górze przy ulicy Naftowej 2b oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybką realizację zamówień w sklepie elektrycznym. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu elektrycznego.