Oddział Płońsk - Płocka 91

Płońsk, Płocka 91
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Płońsk
Płocka 91
09-100 Płońsk
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 08:00 - 16:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel. kom.: 
693 893 294
Dział Sprzedaży
tel. kom.: 
723 720 834
Hurtownie Elektryczne Kopel Płońsk
Hurtownie Elektryczne Kopel Płońsk
Hurtownie Elektryczne Kopel Płońsk
Hurtownie Elektryczne Kopel Płońsk
Hurtownie Elektryczne Kopel Płońsk

Hurtownia Elektryczna w Płońsku

Zapraszamy do Hurtowni Elektrycznej w Płońsku

Hurtownia Elektryczna Kopel w Płońsku oferuje swoim klientom z Płońska i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Wizyta w tej hurtowni elektrycznej jest też świetną okazją do bezpośredniego kontaktu z pracownikami sklepu elektrycznego oraz zapoznaniem się z niezwykle bogatym katalogiem ofertowym hurtowni elektrycznej należącej do sieci Kopel. Hurtownia Elektryczna Kopel w Płońsku wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy Płockiej 91.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 30 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Dlaczego Płońsk?

Płońsk to jedno z interesujących miasteczek północnego Mazowsza z dziejami sięgającymi czasów wczesnopiastowskich. Do dziś zachowało się pochodzące z tego okresu grodzisko zw. „Górą Kawałkowskiego”. W tym stosunkowo niewielkim, liczącym ponad 20 tys. mieszkańców, mieście możemy obejrzeć również obiekty pochodzące z innych epok świadczących o jego bogatej historii. Płońsk otrzymał prawa miejskie w 1400 r. od księcia mazowieckiego Siemowita IV. Bardzo ważną kartę w jego historii stanowili osiedlający się tu już od połowy XV w. Żydzi. To właśnie tutaj urodził się pierwszy premier Izraela Dawid Ben Gurion.
Miasto położone jest nad rzeką Płonką. W Płońsku możemy zobaczyć zachowany układ urbanistyczny miasta wraz ze znajdującą się na tym terenie zabudową i wylotami ulic. Na uwagę zasługuje na pewno Kościół parafialny pw. św. Michała Archanioła, dawniej klasztor, którego początki sięgają XVI w., wraz z XIX w. dzwonnicą; Zespół podworski z dworem, murem, oficyną, budynkiem gospodarczym oraz pozostałościami parku z XIX/XX w., a także znajdująca się na Rynku figura patrona miasta świętego Michała Archanioła. Zabytkowy mają też cmentarze: rzymskokatolicki i żydowski. W czasie II wojny światowej w Płońsku istniało getto żydowskie, a jego mieszkańców po likwidacji wywieziono do obozu w Oświęcimiu.
Obecnie Płońsk jest miastem powiatowym.

Dlaczego Płońsk?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Płońsku przy ulicy Płockiej 91 oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybką realizację zamówień w sklepie elektrycznym. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu elektrycznego.