Oddział Grudziądz - A. Mickiewicza 39a

lokalizacja Grudziądz
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Grudziądz
A. Mickiewicza 39a
86-300 Grudziądz
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 08:00 - 16:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel. kom.: 
723 880 501
Dział Sprzedaży
tel.: 
(56) 462 55 57
tel. kom.: 
693 893 288
693 893 825
693 893 253
Hurtownia Elektryczna Grudziądz
Hurtownia Elektryczna Kopel Grudziądz
Hurtownia Elektryczna Kopel Grudziądz
Hurtownia Elektryczna Kopel Grudziądz
Hurtownia Elektryczna Kopel Grudziądz

Hurtownia Elektryczna w Grudziądzu

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Grudziądzu
Hurtownia Elektryczna Kopel w Grudziądzu oferuje swoim klientom z Grudziądza i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Wizyta w tej hurtowni elektrycznej jest też świetną okazją do bezpośredniego kontaktu z pracownikami sklepu elektrycznego oraz zapoznaniem się z niezwykle bogatym katalogiem ofertowym hurtowni elektrycznej należącej do sieci Kopel. Hurtownia Elektryczna Kopel w Grudziądzu wraz ze sklepem elektrycznym znajduje się przy ulicy A. Mickiewicza 39a.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 30 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Dlaczego Grudziądz?

Grudziądz – miasto położone na Pomorzu Nadwiślańskim. Rozlokowane zostało na prawym malowniczym brzegu Wisły stanowiącym naturalną, wschodnią granicę Ziemi Chełmińskiej – krainy, do której przynależy zarówno pod względem historycznym jak i geograficznym.Historia miasta sięga okresu pierwszych Piastów i wiąże się z działalnością misyjną jaka była prowadzona na terenie Prus.
Właścicielem Grudziądza oraz całej Ziemi Chełmińskiej został biskup misyjny Chrystian.

Obecnie Grudziądz to nowoczesne miasto liczące prawie 100 tys. mieszkańców. Atrakcyjne położenie miasta względem ważnych szlaków komunikacyjnych bez wątpienia wpływa na jego charakter oraz determinuje wzrost jego potencjału gospodarczego. Na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim sąsiedztwo z autostradą A1 będącej częścią Europejskiego korytarza Transportowego łączącego Skandynawię z południem Europy. Grudziądz to także rozwijający się przemysł, w którym dominują branże: elektromaszynowa, lekka, budowlana i spożywcza. Dla potencjalnych inwestorów miasto dysponuje bogatą ofertą inwestycyjną. Dodatkową atrakcję stanowi Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna której obecność na obszarze miasta również znacząco wpływa na jego potencjał gospodarczy.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Grudziądzu przy ulicy A. Mickiewicza 39a oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybką realizację zamówień w sklepie elektrycznym. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu elektrycznego.