Oddział Grudziądz - A. Mickiewicza 39a

lokalizacja Grudziądz
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Grudziądz
A. Mickiewicza 39a
86-300 Grudziądz
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 08:00 - 16:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
Dyrektor Oddziału
tel. kom.: 
723 880 501
Dział Sprzedaży
tel.: 
(56) 462 55 57
tel. kom.: 
693 893 288
693 893 825
693 893 253
Hurtownia Elektryczna Grudziądz
Hurtownia Elektryczna Kopel Grudziądz
Hurtownia Elektryczna Kopel Grudziądz
Hurtownia Elektryczna Kopel Grudziądz
Hurtownia Elektryczna Kopel Grudziądz

Hurtownia Elektryczna w Grudziądzu

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej w Grudziądzu.
Hurtownia Elektryczna Kopel w Grudziądzu działa nieprzerwanie od wielu lat dla elektryków i instalatorów działających na terenie Grudziądza i okolic. Klienci mogą nabyć wiele artykułów elektrycznych, takich jak: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki. Pracownicy hurtowni elektrycznej Kopel w Grudziądzu z przyjemnością doradzą w wyborze, przygotują kompleksową ofertę i zrealizują zamówienie zawsze w terminie. Sklep z artykułami elektrycznymi w Grudziądzu znajduje się przy ulicy A. Mickiewicza 39a.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 35 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Sklep z artykułami elektrycznymi w Grudziądzu - dlaczego warto tam zrobić zakupy?

Sklep elektryczny Kopel w Grudziądzu to jeden z czterech Oddziałów Hurtowni Elektrycznych Kopel w województwie kujawsko-pomorskim. Sklep z artykułami elektrycznymi w Grudziądzu na codzień obsługuje bieżące zamówienia swoich Klientów, ale z powodzeniem organizuje także dostawy towarów inwestycyjnych. Filarami, na których opiera się działalność naszej firmy są: zadowolenie Klienta na każdym etapie zamówienia, bezpieczna dostawa towaru zawsze na czas, oraz profesjonalne doradztwo w wyborze artykułów elektrycznych. Dzięki temu zdobywamy coraz to kolejne kamienie milowe w działalności spółki, co daje owoce w postaci wysokich obrotów i ugruntowanej pozycji w branży. Sklep z artykułami elektrycznymi w Grudziądzu posiada na swoim magazynie bogaty asortyment artykułów wiodących marek, które są dostępne od ręki zawsze w konkurencyjnych cenach. Sklep elektryczny w Grudziądzu uznawany jest przez grono stałych Odbiorców za miejsce, które warto odwiedzić ze względu na najwyższą jakość obsługi. Zapraszamy instalatorów z Grudziądza i okolic, aby przekonali się sami o tym, że solidna współpraca jest dla nas priorytetem. Kadra pracownicza Hurtowni Elektrycznej w Grudziądzu posiada najwyższe kompetencje handlowo-techniczne i jest zawsze na bieżąco z aktualnym asortymentem Dostawców, których produkty oferuje nasza firma. Mnogość nagród i wyróżnień wręczonych Hurtowniom Elektrycznym Kopel pokazuje, że nieustannie dążymy do rozwoju i z powodzeniem realizujemy ambitne cele. Jesteśmy pewni, że odwiedziny w hurtowni elektrycznej w Grudziądzu będą udane i otworzą drogę do długofalowej relacji biznesowej.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel w Grudziądzu przy ulicy A. Mickiewicza 39a stawia na: artykuły elektryczne renomowanych Producentów, szeroki wybór produktów dostępnych od ręki, przystępne ceny i terminową realizację wszystkich zamówień złożonych w sklepie elektrycznym. Proponujemy naszym Klientom oferty cenowe, które zadowolą każdego Odwiedzającego.