Oddział Wrocław - Przedmiejska 6-10

lokalizacja Wrocław
Adres: 
Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Oddział Wrocław
Przedmiejska 6-10
54-201 Wrocław
Godziny otwarcia: 

Poniedziałek - Piątek : 08:00 - 16:00
Sobota : nieczynne

Kontakt: 
tel.: 
(71) 359 75 61
tel. kom.: 
693 893 249
693 893 254
fax: 
(71) 355 47 89
Hurtownia Elektryczna Kopel Wrocław
Hurtownia Elektryczna Kopel Wrocław
Hurtownia Elektryczna Kopel Wrocław
Hurtownia Elektryczna Kopel Wrocław
Hurtownia Elektryczna Kopel Wrocław
Hurtownia Elektryczna Kopel Wrocław
Hurtownia Elektryczna Kopel Wrocław
Hurtownia Elektryczna Kopel Wrocław
Hurtownia Elektryczna Kopel Wrocław
Hurtownia Elektryczna Kopel Wrocław

Hurtownia Elektryczna we Wrocławiu

Zapraszamy do największej Hurtowni Elektrycznej we Wrocławiu

Hurtownia Elektryczna Kopel we Wrocławiu oferuje swoim klientom z Wrocławia i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki.

Hurtownia Elektryczna Kopel istnieje na rynku już od 30 lat i cechuje się dynamicznym rozwojem oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Dlaczego Wrocław?

Wrocław jest jednym z tych polskich miast, o których mówić można tak naprawdę bez końca. Zarówno usytuowanie, architektura jak i kultura tego miasta tworzą je naprawdę niezwykłym i atrakcyjnym pod wieloma względami. Wrocław jest miastem należącym do województwa dolnośląskiego, znajdującego się w południowo-zachodniej części Polski i pełni funkcję siedziby jego władz. Miasto usytuowane jest na terenie Niziny Śląskiej i na leżącym na jej osi regionie - Pradolinie Wrocławskiej. Wysokość terenu jaki zajmowany jest przez Wrocław mieści się w przedziale od 105 do 155 metrów nad poziomem morza. Na taką a nie inną wysokość wpływ ma między innymi usypane w sposób sztuczny wzniesienie Kilimandżaro.

Wrocław niejednokrotnie nazywany jest Wenecją Północy. Takie określenie związane jest między innymi z położeniem w otoczeniu wód powierzchniowych - Wrocław leży nad rzeką Odrą oraz jej czterema dopływami. Pod względem historycznym Wrocław uznawany jest za stolicę Śląska. Niegdyś Wrocław był bardzo ważnym węzłem komunikacyjnym, gdyż krzyżowały się na jego terenie dwie drogi handlowe - Szlak bursztynowy oraz Via Regia. Dziś Wrocław jest głównym miastem w całej aglomeracji wrocławskiej, dojazd ułatwia z pewnością sąsiadująca z miastem autostrada A4. Pod względem powierzchni jaką zajmuje, miasto to klasyfikuje się na 5 pozycji wśród wszystkich polskich miast, zaś pod względem liczby ludności jaka je zamieszkuje zajmuje miejsce 4. To również, uwzględniając rok lokacji miasta na prawach miejskich, najstarsza jednostka miejska na terenie całego kraju.

Architektura Wrocławia tworzy niewątpliwie wspaniały układ urbanistyczny, który zasługuje z pewnością na duże uznanie. Właściwie nie sposób wymienić wszystkich budynków i budowli, jakie tworzą niesamowity klimat Wrocławia. Mimo, iż we Wrocławiu zabytków jest tak wiele, że zwiedzenie wszystkiego mogłoby wydawać się wręcz nierealne, istnieje pewne ułatwienie, które związane jest z faktem, iż wszystkie zabytkowe obiekty i budowle znajdują się w centrum miasta - a to w niemałym stopniu ułatwia ich odwiedzenie.

Chcesz zaoszczędzić?

Hurtownia Elektryczna Kopel we Wrocławiu oferuje markowe artykuły elektryczne, duży wybór, dobre ceny i szybka realizacja. Wysokie obroty firmy i pewna pozycja na rynku gwarantują korzystne warunki u dostawców, a co za tym idzie, niskie ceny finalne dla naszych Klientów.